Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Sektory kreatywne


Filmteractive

10 października, Warszawa


VIII edycja festiwalu nowych mediów, który co roku odbywa się w Łodzi, a od ubiegłego roku także w Warszawie. Filmteractive to miejsce dyskusji na tematy z pogranicza nowatorskiego marketingu, kreatywności i nowych technologii.

Festiwal obejmuje część konferencyjno-edukacyjną i biznesową. Od ubiegłego roku organizacji Festiwalu towarzyszy także tzw. Strefa Innowacji, w której prezentowane są najnowsze rozwiązania technologiczne, które będą miały wpływ na rozwój nowych mediów, branży rozrywkowej, reklamowej i edukacyjnej w najbliższych latach. Warszawska część wydarzenia obejmuje w tym roku jednodniową konferencję, podzieloną na 3 główne bloki tematyczne: film, reklama, nowe technologie. Wśród prelegentów przewidziani są wybitni kreatorzy świata nowych mediów z Polski i zagranicy.

 

  • Reklama: Jaka jest przyszłość marketingu i reklamy? Jak produkować treści, które podbiją ludzkie serca? Jak spowodować by marka się wyróżniała? Jak wykorzystać treści video do promowania marek i produktów? Jak zrobili to najlepsi z całego świata w ostatnim czasie?
 
  • Film: Jaka jest przyszłość filmu? Jak niestandardowo angażować widzów przy pomocy video? Jakie są najnowsze innowacje technologiczne w świecie filmu? Jaką rolę odgrywają i jak są wykorzystywane efekty specjalne? Jak korzystać z VR, AR, 360?
 
  • Technologia: Jakie rozwiązania technologiczne wspierają innowacyjną twórczość filmową? Czy platformy technologiczne mogą wspierać kreatywność? Jakie narzędzia ułatwiają robienie filmów? Co jest potrzebne do robienia VR i AR? Na które start up’y warto zwrócić uwagę? Jak połączyć technologie z kreatywnością?
 

Odbiorcy Filmteractive: branża filmowa, branża interaktywna, branża reklamowa, media, inwestorzy, marketerzy, artyści skoncentrowani na zaprezentowaniu swoich projektów audiowizualnych.

Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo tutaj

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, lecz konieczna jest uprzednia rejestracja tutaj 

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać na stronie www oraz na profilu Facebook.